Kaszmir
Ciepło i komfort kaszmiru doceniono i opisano w księgach cesarza już ponad 3000 lat temu.  Kaszmir nie gniecie się. Zimą jest ciepły, latem chłodny, a z upływem czasu staje się bardziej delikatny i miękki.
Jedwab

Nazywany królową tkanin, jedwab od czasu dynastii Zou symbolizuje luksus, co czyni produkcję jedwabiu o 2000 lat starszą od piramid w Gizie. Poza luksusowym połyskiem i przyjemnym dotyku, jedwab wyjątkowo dobrze reguluje ciepło. Jest zarówno ciepły jak i przewiewny, pozwala utrzymać stałą temperaturę spania przez cały rok.
Bawełna

Bawełna jest stosowana już ponad 1600 lat. Bawełna jest miękka, komfortowa, wytrzymała, łatwa w utrzymaniu czystości i w pełni odnawialnym źródłem.
Wełna

Naturalnie izolująca, naturalnie odporne na ogień, naturalnie wodoodporna, wełna Nowa Zelandzka jest najlepszy wybór dla Sealy Posturepedic & Kingsdown.
Lateks

20.000 gatunków roślin polegać na naturalnych właściwości lateksu, aby przynieść im komfort. A dzisiaj, ty też możesz.Nasz 100% naturalny lateks jest, hipoalergiczny i odporny na roztocze.
 
Łóżka wyprodukowane w fabrykach w USA nie posiadają wymiarów polskich łóżek - więcej
Zaprojektowano i wyprodukowano w USA